News calendar

«  Aprīlis 2008  »
PrOTCPkSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Login form

Welcome Viesis!

Search

Tag Board

Our poll

wath game do you play the most?/kadu speli jus spelejat visbiezak
Atbilžu kopskaits: 48

Statistics

MYspace
Main » 2008 » Aprīlis » 26 » PayPal brīdina par Apple Safari nedrošumu
PayPal brīdina par Apple Safari nedrošumu
2:13 PM
Elektronisku maksājumu sistēmas PayPal, kas visplašāk izmantota tās īpašnieka – eBay – vajadzībām, pārstāvji paziņojuši, ka informācijas zagšanas („phishing”) dēļ vecajām programmām tiks liegta piekļuve maksājumu sistēmai. Uz naža asmens karājas arī Apple izstrādātā Safari.

Kad pirmoreiz klajā nāca informācija par PayPal plāniem (aprīļa vidū), daudzi jau bažījās par Safari „krišanu”, taču kāds kompānijas pārstāvis Safari lietotājus itin veikli nedaudz nomierināja un apstiprināja, ka pagaidām nav plāni bloķēt šo pārlūku, piebilstot, ka tajā gan nav iebūvēta nekāda aizsardzība, kas aizsargātu lietotājus no okšķerēšanas un identitātes slēpšanas. „PayPal izstrādā funkciju, lai bloķētu novecojušu un nedrošu pārlūku lietotājus, un neļautu tiem iesaitēties. Piemērs tam varētu būt IE4 uz Windows 98 platformas. [..] Mums nav nekādu plānu bloķēt pārlūku jaunākās versijas, to skaitā Apple Safari,” paziņojis PayPal runasvīrs Maikls Oldenburgs (Michael Oldenburg).


Nav dūmu bez uguns, un ikkatrs piesardzīgāks Safari lietotājs noteikti aizdomāsies – kamdēļ sacelta šāda ažiotāža par manis lietoto programmu? Galvenokārt jau vainojams tieši neesošais okšķerēšanās apkarotājs un EV SSL sertifikātu neatbalstīšana: „Mūsu skatījumā, ļaut lietotājam izmantot PayPal ar kādu no nedrošiem pārlūkiem ir tas pats, kas ļaut auto ražotājam pārdot auto bez drošības jostām,” atzinis Maikls Barets (Michael Barret). Lai arī neviens pārlūks vārdā nav ticis nosaukts, Internet Explorer un Firefox jaunākās versijas ar šādām aizsardzības sistēmām ir aprīkotas...

Tā kā pagaidām Safari nav ne EV SSL atbalsts, ne informācijas zagšanas aizsargs, pārlūks būtībā ierindojams vienā kategorijā ar Internet Explorer 4, kas jau ir bloķēts no PayPal.

Views: 625 | Added by: MYspace | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *: